Opinie

Sprawdź co mówią o nas klienci

Firma Fawo wykonała mi izolację poddasza. Profesjonalne doradztwo, dokładny pomiar i rzetelne wykonanie ocieplenia. Panowie wykonali wszystko sprawnie i zostawili porządek po sobie. Cały proces trwał niespełna jeden dzień. Polecam!

- Kamil, Maciejowice

Od samego początku współpraca z tymi fachowcami to sama przyjemność. Ocieplenie dachu zostało wykonane wysokiej jakości pianką, co odczułem już po pierwszym sezonie grzewczym. Przede wszystkim chciałbym podziękować firmie Fawo za pomoc w rozwiązaniu wszelkich wątpliwości i przygotowaniu obiektu do wykonania izolacji. Instalacja pianki była formalnością, widać że zajmują się tym długo. Wszystko odbyło się terminowo, szybko i na wysokim poziomie.

- Darek, Żelechów

Razem z mężem jesteśmy zadowoleni z prac wykonanych przez Fawo. Bardzo długo zastanawialiśmy się w jaki sposób mamy ocieplić nasze poddasze - pianka czy tradycyjne metody? Ostatecznie dzięki dzięki firmie Fawo wybraliśmy piankę i pierwsze efekty były widoczne już w lecie, gdy u sąsiadów na poddaszu temperatura była znacznie wyższa. Samo wykonanie ocieplenia było bardzo dokładne i szczelne. Z czystym sumieniem możemy polecić firmę Fawo.

- Sylwia z rodziną, Zamość

Profesjonalna obsługa w przystępnych cenach. Efekt izolacji stropu zadowalający, w porównaniu do poprzedniej zimy praca pompy ciepła zmniejszyła się o ponad 40%. Wszystko wykonane estetycznie, newralgiczne punkty zostały zabezpieczone przed zabrudzeniem, a na koniec pozostawili większy porządek niż był. Pozdrawiam ciepło.

- Grzegorz, Mińsk Mazowiecki

Nasza współpraca odbyła się na jasnych i konkretnych ustaleniach. Proces izolacji został szczegółowo wyjaśniony przez Roberta. Podczas wykonywanych prac zostały uwzględnione moje prośby, a wszystkie oczekiwania zostały spełnione. Dzięki jeszcze raz.

- Marek, Świdnik

Naszym zdaniem wybór firmy Fawo to strzał w dziesiątkę. Wszystko odbyło się bezproblemowo i solidnie. Jeszcze raz dziękujemy.

- Adam, Kalinówka

W kilku słowach: kompletnie, fachowo i bez żadnych uwag co do wykonania powierzonych prac. Rzetelna firma.

- Robert, Lublin

Śmiało mogę polecić Waszą firmę. Gdybym miał okazję jeszcze raz ocieplać poddasze to na pewno bym się do Was zwrócił.

- Waldemar, Chełm

To już drugie poddasze, które zostało ocieplone przez Fawo. Jestem mile zaskoczony wiedzą i doświadczeniem specjalistów z tej firmy. Każdy etap naszej współpracy odbywał się na najwyższym poziomie. Po ponad dwóch latach dostrzegam zadowalające efekty wykonania ocieplenia z piany. Do znacznie tańszego ogrzewania budynku dochodzi również fakt zapewnienia stabilności temperatury i ciśnienia, która przekłada się na zwiększenie komfortu w użytkowaniu tych obiektów. Nasze zadowolenie sprawi, że jeszcze niejednokrotnie skorzystamy z Waszych usług, które wykonywane są na najwyższym poziomie. Pozdrawiamy.

- Kamil, Piaseczno